Objednávka XFRX a PDF Library

Dovolujeme si Vás upozornit, že přestože většina tiskových sestav funguje v XFRX bez problémů, XFRX nepodporuje všechny možnosti tiskových sestav ve FoxPro (např. vložené ActiveX objekty nejsou podporovány v XFRX pro VFP verze 8.0 a nižší) a není tedy zaručena 100% kompatibilita. Pokud máte o XFRX zájem, vyzkoušejte si prosím naši plně funkční demoverzi.
Pokud chcete platit online platební kartou, přejděte prosím na naše stránky v angličtině, na kterých můžete bezpečně zaplatit pomocí služby share*it.
Chcete-li raději platit bankovním převodem, pošlete nám prosím na sales@eqeus.com údaje pro fakturaci - název a adresu, ičo, dič. Obratem Vám emailem zašleme zálohovou fakturu, po jejímž zaplacení si budete moci plnou verzi XFRX stáhnout z našich webových stránek a fakturu - daňový doklad Vám zašleme klasickou poštou.
Veškeré licence zde uvedené neomezují počet vývojářů společně používajících XFRX - pro Vaši společnost vám tedy stačí jedna licence, bez ohledu na to, kolik vývojářů bude produkt používat.
Pokud si zakoupíte licenci, obdržíte zdarma všechny nové verze XFRX a/nebo PDFL v období jednoho roku od nákupu (roční předplatné nových verzí).

Ceník - nové verze

XFRX komerční licence, PDF (výstup do PDF) + PDF Library, royalty free    5990 Kč
XFRX komerční licence, Word, Excel, PDF, XML, RTF, HTML, Open Office, TXT, BMP, PNG, JPEG, GIF, TIFF a objekt kontejner + PDF Library, royalty free    7490 Kč
 
-- Verze se zdrojovými kódy --
XFRX komerční licence, Word, Excel, PDF, XML, RTF, HTML, Open Office, TXT, BMP, PNG, JPEG, GIF, TIFF and objekt kontejner + PDF library, royalty free, včetně zdrojových textů    13900 Kč

Upgrade / prodloužení předplatného

Pokud Vaše roční předplatné vypršelo, můžete si jej prodloužit na další rok, případně více let. V rámci prodloužení předplatného můžete provést i upgrade Vaší stávající licence na licenci vyšší.

Prodloužení předplatného na 1 rok (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library    3680 Kč
Prodloužení předplatného na 2 roky (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library    6360 Kč (Ušetříte 1000 Kč)
Prodloužení předplatného na 3 roky (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library    9540 Kč (Ušetříte 1500 Kč)
Prodloužení předplatného na 4 roky (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library    12720 Kč (Ušetříte 2000 Kč)
Prodloužení předplatného na 5 let (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library    15400 Kč (Ušetříte 3000 Kč)
 
-- Verze se zdrojovými kódy --
Prodloužení předplatného na 1 rok (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library, včetně zdrojového kódu    5180 Kč
Prodloužení předplatného na 2 roky (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library, včetně zdrojového kódu    9360 Kč (Ušetříte 1000 Kč)
Prodloužení předplatného na 3 roky (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library, včetně zdrojového kódu    13140 Kč (Ušetříte 2400 Kč)
Prodloužení předplatného na 4 roky (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library, včetně zdrojového kódu    17120 Kč (Ušetříte 3600 Kč)
Prodloužení předplatného na 5 let (včetně případného upgrade) pro XFRX se všemi výstupními formáty, prohlížeč sestav + PDF library, včetně zdrojového kódu    20900 Kč (Ušetříte 5000 Kč)

Veškeré ceny jsou uvedeny bez DPH 21%.